• v.v. Go-Ahead Kampen
  • Go Ahead Kampen 2 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Brand, WillemOverige stafTeammanager
    Schoonhoven, Remon vanTechnische stafTrainer/coach
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortDetails
    15 sep.Sv Zalk 1 - Go Ahead Kampen 20 - 2beker
    22 sep.Go Ahead Kampen 2 - SVZW 23 - 1regulier
    29 sep.DOS '37 2 - Go Ahead Kampen 22 - 2regulier
    6 okt.Go Ahead Kampen 2 - Enter Vooruit 22 - 0regulier
    13 okt.Dos Kampen 2 - Go Ahead Kampen 21 - 4regulier
    20 okt.Go Ahead Kampen 2 - Hulzense Boys 26 - 0regulier
    27 okt.Hatto Heim 2 - Go Ahead Kampen 20 - 1regulier
    3 nov.Go Ahead Kampen 2 - Gramsbergen 23 - 0regulier
    6 nov.Go Ahead Kampen 2 - ZAC 11 - 5beker
    17 nov.AZSV 3 - Go Ahead Kampen 20 - 3regulier
  • Poulestanden Go Ahead Kampen 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Go Ahead Kampen 287102442022
    2Vroomshoopse Boys 287013082221
    3AZSV 3870129101921
    4Enter Vooruit 285211881017
    5Hulzense Boys 285031821-315
    6DOS '37 283232016411
    7WVF 28323912-311
    8Dos Kampen 283141314-110
    9SVZW 28224711-48
    10Hatto Heim 28215913-47
    11OZC 282151015-57
    12ASC '62 280261124-132
    13Gramsbergen 28026420-162
    14FC Zutphen 28125632-262

    Poulestanden Go Ahead Kampen 2 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Go Ahead Kampen 232108177
    2Sv Zalk 132014226
    3't Harde 1201113-21
    4Wilsum 1200207-70

    Poulestanden Go Ahead Kampen 2 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Go Ahead Kampen 111008083
    2Berkum11008173
    3De Zweef 111007073
    4Rohda Raalte 111006063
    5DETO11005053
    6SVZW11005053
    7111005143
    8ZAC 111005143
    9WVF 111004043
    10DOS '37 111005233
    11Dalfsen 111003033
    12Excelsior'3111003033
    13Sparta Nijkerk11003033
    14De Tukkers 111003033
    15IJVV 111005323
    16Epe 111003123
    17KHC 111003123
    18EMMS 111002023
    19Nunspeet 111002023
    20SCD '83 111003213
    21SV Zwolle 111003213
    22Hierden 111002113
    23SDC Putten11002113
    24Vroomshoopse Boys 111001013
    25USV 111002203
    26Oene 111000003
    27Den Ham 110012200
    28Heino 110010000
    29Be Quick '28 1100123-10
    30Enter 1100123-10
    31asv Dronten 1100112-10
    32SVI 1100112-10
    33Wijhe '92 1100101-10
    34NSC Nijkerk 1100135-20
    35Broekland 1100113-20
    36DSV '61 1100113-20
    37OZC 1100102-20
    38VVOG 2100102-20
    39SVVN 1100125-30
    40v.v. Hellendoorn 1100103-30
    41HHC Hardenberg 2100103-30
    42Hulzense Boys 1100103-30
    43Swift '64 1100103-30
    44Dieze West 1100115-40
    45Go Ahead Kampen 2100115-40
    46Hattem 1100104-40
    47Hardenberg '85 1100105-50
    48Helios 1100105-50
    49Colmschate '33 1100106-60
    50SP Teuge 1100118-70
    51Dedemsvaart 1100107-70
    52CSV'28 1100108-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beverwijk, JesperTeamspelerVerdediger
    Boer, Ica deTeamspelerDoelverdediger
    Bruintjes, TomTeamspelerVerdediger
    Dijk, E. vanTeamspelerVerdediger
    Kalter, JosTeamspelerAanvaller
    Ommen, Jeffrey vanTeamspelerVerdediger
    Spaan, GerbenTeamspeler
    Strieker, M.TeamspelerVerdediger
  • Wedstrijdverslagen

    https://www.goaheadkampen.nl/geef-het-beestje-een-naam/
rfwbs-slide