• v.v. Go-Ahead Kampen
  • Go Ahead Kampen 2 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Brand, WillemOverige stafTeammanager
    Schoonhoven, Remon vanTechnische stafTrainer/coach
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortDetails
    17 nov.AZSV 3 - Go Ahead Kampen 20 - 3regulier
    24 nov.Vroomshoopse Boys 2 - Go Ahead Kampen 24 - 3regulier
    1 dec.Go Ahead Kampen 2 - WVF 23 - 1regulier
    8 dec.FC Zutphen 2 - Go Ahead Kampen 22 - 6regulier
    15 dec.Go Ahead Kampen 2 - OZC 23 - 1regulier
    5 jan.Go Ahead K. 1 - VVOG 10 - 3oefen
  • Poulestanden Go Ahead Kampen 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Go Ahead Kampen 212101139122731
    2Vroomshoopse Boys 21292142172529
    3Enter Vooruit 21282230151526
    4AZSV 31181233151822
    5Hulzense Boys 2126242530-520
    6DOS '37 2125343021918
    7WVF 2125252519617
    8Dos Kampen 2115152323016
    9Hatto Heim 2125161617-116
    10SVZW 2122461423-910
    11OZC 2123181526-1110
    12Gramsbergen 2122281427-138
    13ASC '62 2121291940-215
    14FC Zutphen 2121291151-402

    Poulestanden Go Ahead Kampen 2 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Go Ahead Kampen 232108177
    2Sv Zalk 132014226
    3't Harde 1201113-21
    4Wilsum 1200207-70

    Poulestanden Go Ahead Kampen 2 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Go Ahead Kampen 111008083
    2Berkum11008173
    3De Zweef 111007073
    4Rohda Raalte 111006063
    5DETO11005053
    6SVZW11005053
    7WHC11005143
    8ZAC 111005143
    9WVF 111004043
    10DOS '37 111005233
    11Dalfsen 111003033
    12Excelsior'3111003033
    13Sparta Nijkerk11003033
    14De Tukkers 111003033
    15IJVV 111005323
    16Epe 111003123
    17KHC 111003123
    18EMMS 111002023
    19Nunspeet 111002023
    20SCD '83 111003213
    21SV Zwolle 111003213
    22Hierden 111002113
    23SDC Putten11002113
    24Vroomshoopse Boys 111001013
    25USV 111002203
    26Oene 111000003
    27Den Ham 110012200
    28Heino 110010000
    29Be Quick '28 1100123-10
    30Enter 1100123-10
    31asv Dronten 1100112-10
    32SVI 1100112-10
    33Wijhe '92 1100101-10
    34NSC Nijkerk 1100135-20
    35Broekland 1100113-20
    36DSV '61 1100113-20
    37OZC 1100102-20
    38VVOG 2100102-20
    39SVVN 1100125-30
    40v.v. Hellendoorn 1100103-30
    41HHC Hardenberg 2100103-30
    42Hulzense Boys 1100103-30
    43Swift '64 1100103-30
    44Dieze West 1100115-40
    45Go Ahead Kampen 2100115-40
    46Hattem 1100104-40
    47Hardenberg '85 1100105-50
    48Helios 1100105-50
    49Colmschate '33 1100106-60
    50SP Teuge 1100118-70
    51Dedemsvaart 1100107-70
    52CSV'28 1100108-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beverwijk, JesperTeamspelerVerdediger
    Boer, Ica deTeamspelerDoelverdediger
    Bruintjes, TomTeamspelerVerdediger
    Dijk, E. vanTeamspelerVerdediger
    Kalter, JosTeamspelerAanvaller
    Ommen, Jeffrey vanTeamspelerVerdediger
    Spaan, GerbenTeamspeler
    Strieker, M.TeamspelerVerdediger
  • Wedstrijdverslagen

    https://www.goaheadkampen.nl/geef-het-beestje-een-naam/
rfwbs-slide