• v.v. Go-Ahead Kampen
  • Go Ahead Kampen 2 VE zaterdag speeldag man

  • Trainingsschema oefen en bekerwedstrijden

  • Programma

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdVeldDetails
    21 nov. 13:00regulierGo Ahead Kampen 2 - PH 2veld 1
    28 nov. 12:00regulierHatto Heim 2 - Go Ahead Kampen 2veld 1-Hatto H
    5 dec. 13:00regulierGo Ahead Kampen 2 - WVF 2veld 1
    12 dec. 12:15regulierDos Kampen 2 - Go Ahead Kampen 2veld 3-DOS Kampen
    16 jan. 12:15regulierGo Ahead Kampen 2 - IJVV 2veld 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoort
    za 07-nov.Hulzense Boys 2 - Go Ahead Kampen 2regulier
    za 31-okt.Go Ahead Kampen 2 - SVZW 2regulier
    za 24-okt.DZC '68 2 - Go Ahead Kampen 2regulier
    za 17-okt.Go Ahead Kampen 2 - Sparta E. 2regulier
    za 10-okt.Go Ahead Kampen 2 - Berkum 32 - 2regulier
    za 03-okt.Gramsbergen 2 - Go Ahead Kampen 21 - 0regulier
    za 26-sep.Go Ahead Kampen 2 - Vroomshoopse Boys 20 - 0regulier
    za 19-sep.DOS '37 2 - Go Ahead Kampen 24 - 0regulier
    za 12-sep.Nunspeet 3 - Go Ahead Kampen 20 - 2beker
    za 05-sep.Go Ahead Kampen 2 - Zeewolde 33 - 2beker
    za 29-aug.KHC 2 - Go Ahead Kampen 21 - 1beker
  • Poulestanden Go Ahead Kampen 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Go Ahead Kampen 232106337
    2Zeewolde 332017526
    3KHC 231115504
    4Nunspeet 3300316-50

    Poulestanden Go Ahead Kampen 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dos Kampen 233008359
    2Sparta E. 2422012578
    3Berkum 3421113767
    4WVF 2421111567
    5IJVV 242029726
    6Gramsbergen 242028806
    7Hatto Heim 2420268-26
    8DZC '68 231205415
    9SVZW 2412189-15
    10Vroomshoopse Boys 24121510-55
    11DOS '37 241127614
    12PH 2402279-22
    13Go Ahead Kampen 2402227-52
    14Hulzense Boys 24013316-131

    Poulestanden Go Ahead Kampen 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ABS 200000000
    2Batavia '90 200000000
    3Berkum 200000000
    4Berkum 500000000
    5Eerbeekse Boys 200000000
    6Go Ahead Kampen 200000000
    7Groen Wit '62 200000000
    8Hatto Heim 200000000
    9Lemelerveld 200000000
    10Oene 200000000
    11Sc. Overwetering 200000000
    12OWIOS 200000000
    13Rohda Raalte 300000000
    14Schalkhaar 400000000
    15SVI 200000000
    16SVI 300000000
    17Swift '64 200000000
    18SP Teuge 200000000
    19Unicum 200000000
    20Voorwaarts T 200000000
    21VSCO '61 200000000
    22VVOG 300000000
    23Wijhe '92 200000000
    24WVF 200000000
    25Zwart Wit '63 200000000
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vermeer, RaymonOverige stafTeammanager

    Er zijn 2 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brink, Cedric van denTeamspeler
    Dekker, SiebrenTeamspeler
    Diender, RickTeamspeler
    Holtland, JasperTeamspeler
    Keulen, T. vanTeamspeler
    Langefeld, JoeriTeamspelerDoelverdediger
    Ommen, J.D. vanTeamspeler
    Zee, Laurens v.d.Teamspeler
    Zee, Robin v.d.Teamspeler

    Er zijn 7 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

rfwbs-slide