• v.v. Go-Ahead Kampen
  • Go Ahead Kampen 5 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Grafhorst, A vanOverige stafTeammanager
    Keulen, H vanOverige stafTeammanager
    Pleijsier, BOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Akker, L. vdTeamspeler
    Arp, RTeamspeler
    Bakker, H.Teamspeler
    Dijk, Gerrit Douwe vanTeamspeler
    Grafhorst, A vanTeamspeler
    Grafhorst, J. v.Teamspeler
    Keulen, H vanTeamspeler
    Keulen, W vanTeamspeler
    Kolk, Wilfred v.d.Teamspeler
    Kostwinder, KeesTeamspeler
    Kuipers, DTeamspeler
    Pleijsier, BTeamspeler
    Spaan, RudyTeamspeler
    Timmerman, AndréTeamspeler
    Timmerman, E.Teamspeler
    Wolf, GerjanTeamspeler
    Wolf, R.E. deTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 12:00regulierSv Zalk 2 - Go Ahead Kampen 5Sportpark An de Steege
    6 nov. 15:00regulierGo Ahead Kampen 5 - CSV'28 3SportparkCellesbroek-Middenwetering
    13 nov. 15:00bekerGo Ahead Kampen 5 - Helios 3SportparkCellesbroek-Middenwetering
    20 nov. 12:00regulierZwolsche Boys 6 - Go Ahead Kampen 5Jo van Marle sportpark
    27 nov. 15:00regulierGo Ahead Kampen 5 - Olympia'28 6SportparkCellesbroek-Middenwetering
    4 dec. 14:30regulierIJVV 5 - Go Ahead Kampen 5Sportpark Den Uithoek
    11 dec. 15:00regulierGo Ahead Kampen 5 - Olympia'28 3SportparkCellesbroek-Middenwetering
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoort
    23 okt.Berkum 8 - Go Ahead Kampen 5regulier
    16 okt.sv Reaal Dronten 4 - Go Ahead Kampen 53 - 4beker
    9 okt.Go Ahead Kampen 5 - Be Quick '28 64 - 1regulier
    2 okt.SVI 5 - Go Ahead Kampen 53 - 3regulier
    25 sep.Go Ahead Kampen 5 - Hatto Heim 61 - 3regulier
    18 sep.Go Ahead Kampen 5 - Dos Kampen 54 - 1beker
    11 sep.IJVV 6 - Go Ahead Kampen 51 - 2beker
    4 sep.Go Ahead Kampen 5 - VSCO '61 32 - 1beker
  • Poulestanden Go Ahead Kampen 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia'28 644001741312
    2Olympia'28 3430113859
    3SVI 5413013856
    4WVF 84202111106
    5Zwolsche Boys 64202912-36
    6Go Ahead Kampen 531118714
    7Hatto Heim 631117614
    8Sv Zalk 24112914-54
    9Berkum 821013303
    10Be Quick '28 63102711-43
    11CSV'28 34103613-73
    12IJVV 5300328-60

    Poulestanden Go Ahead Kampen 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Go Ahead Kampen 533008359
    2IJVV 631117344
    3VSCO '61 331114404
    4Dos Kampen 53003211-90

    Poulestanden Go Ahead Kampen 5 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Veensche Boys 411009183
    2Eendracht '30 311008083
    3Sportclub Groessen 4 (zat)11008083
    4PH 411007073
    5Sparta Nijkerk 411007163
    6EDON 211006153
    7Berkum 711005053
    8Zeewolde 511005053
    9Helios 311005143
    10VVOP 411005143
    11Avereest 211006333
    12OWIOS 611006333
    13SC Rheden 211005233
    14Sv Zalk 211005233
    15DOS '37 411004133
    16Eerbeekse Boys 311004133
    17Quick '20 311004133
    18Wilsum 211004133
    19ZAC 611004133
    20Bon Boys 211003033
    21Kolping-Dynamo 411003033
    22SCE 311003033
    23ATC '65 511004223
    24Excelsior Z. 311004223
    25Juventa '12 411004223
    26sv Reaal Dronten 311004223
    27Sportclub Rijssen 211004223
    28NEO 311003123
    29OWIOS 411003123
    30Sportlust Glanerbrug 311003123
    31FC 't Centrum 211002023
    32DVV 311002023
    33ESA 511002023
    34Hardenberg '85 411002023
    35Go Ahead Kampen 511004313
    36SKV 511004313
    37Lelystad '67 311003213
    38Olympia'28 511003213
    39OWIOS 311003213
    40Swift '64 311003213
    41Tubantia 211003213
    42SCE 211002113
    43SDV Barneveld 611002113
    44SML zat. 311002113
    45VIOS V. 311002113
    46SC Bemmel 211001013
    47DES 311003303
    48FC Zutphen 311002203
    49Zwolsche Boys 511002203
    50Oeken 211002203
    51Blauw Geel '55 411001103
    52Sportclub Groessen 5 (zat)11001103
    53VIOD 2 (zat)11001103
    54WVF 611001103
    55FC Horst 311000003
    56AGOVV 500000000
    57vv Ede/Victoria 200000000
    58ESA 400000000
    59Excelsior '31 400000000
    60GFC 200000000
    61Hardenberg '85 300000000
    62Juliana '32 300000000
    63UDI 300000000
    64SC Enschede 210013300
    65AZSV 510012200
    66Hatto Heim 610012200
    67FC RDC 310012200
    68Bennekom 310011100
    69IJVV 310011100
    70SDS' 55 310011100
    71Terborg 210011100
    72Berkum 610010000
    73ESA 7100134-10
    74sv Reaal Dronten 4100134-10
    75Albatross 2100123-10
    76Bon Boys 3100123-10
    77FC Horst 5100123-10
    78KHC 3100123-10
    79Sparta Nijkerk 5100123-10
    80SC Bemmel 3100112-10
    81v.v. Dieren 3100112-10
    82Quick 1888 3100112-10
    83SKV 3100112-10
    84De Paasberg 2100101-10
    85Kloosterhaar 2100124-20
    86Oranje Nassau 5100124-20
    87SEH 3100124-20
    88Trekvogels 5100124-20
    89UDI 2100124-20
    90ASV '57 2100113-20
    91FC Horst 4100113-20
    92FC Winterswijk 2100113-20
    93ATC '65 2100102-20
    94Beuningse Boys 3100102-20
    95ESA 6100102-20
    96Excelsior '31 7100102-20
    97Nunspeet 4100136-30
    98Oranje Nassau 4100136-30
    99ONA '53 4100125-30
    100Terschuurse Boys 3100125-30
    101HTC 4100114-30
    102Hulzense Boys 4100114-30
    103SC Rheden 3100114-30
    104WVF 4100114-30
    105De Zweef 3 Zat.100114-30
    106Juliana '31 5100103-30
    107OSC 3100103-30
    108SDC '12 6100103-30
    109Groen Wit '62 3100115-40
    110IJVV 7100115-40
    111SDC Putten 5100116-50
    112asv Dronten 7100105-50
    113Hoevelaken 4100105-50
    114Rood-Wit '58 2100117-60
    115DOS '37 5100107-70
    116Blauw Geel '55 5100119-80
    117FC Bergh 4100108-80
    118DVOL 2100108-80

    Poulestanden Go Ahead Kampen 5 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AGOVV 500000000
    2ATC '65 500000000
    3Avereest 200000000
    4SC Bemmel 200000000
    5Berkum 700000000
    6Blauw Geel '55 400000000
    7Bon Boys 200000000
    8FC 't Centrum 200000000
    9DES 300000000
    10DOS '37 400000000
    11DVV 300000000
    12EDON 200000000
    13Eendracht '30 300000000
    14Eerbeekse Boys 300000000
    15ESA 400000000
    16ESA 500000000
    17Excelsior '31 400000000
    18Excelsior Z. 300000000
    19Go Ahead Kampen 500000000
    20Sportclub Groessen 5 (zat)00000000
    21Sportclub Groessen 4 (zat)00000000
    22Hardenberg '85 300000000
    23Hardenberg '85 400000000
    24Helios 300000000
    25FC Horst 300000000
    26Juliana '32 300000000
    27Juventa '12 400000000
    28Kolping-Dynamo 400000000
    29Lelystad '67 300000000
    30NEO 300000000
    31Oeken 200000000
    32Olympia'28 500000000
    33OWIOS 600000000
    34OWIOS 300000000
    35OWIOS 400000000
    36PH 400000000
    37Quick '20 300000000
    38sv Reaal Dronten 300000000
    39SC Rheden 200000000
    40Sportclub Rijssen 200000000
    41SCE 300000000
    42SCE 200000000
    43SDV Barneveld 600000000
    44SKV 500000000
    45SML zat. 300000000
    46Sparta Nijkerk 400000000
    47Sportlust Glanerbrug 300000000
    48Swift '64 300000000
    49Tubantia 200000000
    50Veensche Boys 400000000
    51VIOD 2 (zat)00000000
    52VIOS V. 300000000
    53VVOP 400000000
    54Wilsum 200000000
    55WVF 600000000
    56ZAC 600000000
    57Sv Zalk 200000000
    58Zeewolde 500000000
    59FC Zutphen 300000000
    60Zwolsche Boys 500000000
rfwbs-slide