• v.v. Go-Ahead Kampen
  • Go Ahead Kampen 5 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jutstra, NOverige stafTeammanager
    Klunder, LeonOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    za 25-jan. 15:00regulierGo Ahead Kampen 5 - VSCO '61 5
    za 08-feb. 15:00regulierGo Ahead Kampen 5 - SVI 4
    za 15-feb. 12:30regulierasv Dronten 4 - Go Ahead Kampen 5
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortDetails
    18 sep.Go Ahead Kampen 5 - asv Dronten 64 - 0beker
    21 sep.Go Ahead Kampen 5 - Kampen 312 - 0regulier
    28 sep.SVI 5 - Go Ahead Kampen 50 - 9regulier
    12 okt.Reaal Dronten 3 - Go Ahead Kampen 52 - 3regulier
    19 okt.Go Ahead Kampen 5 - Nieuwleusen SV 44 - 2beker
    26 okt.Batavia '90 3 - Go Ahead Kampen 53 - 4regulier
    2 nov.SVI 4 - Go Ahead Kampen 54 - 5regulier
    9 nov.Go Ahead Kampen 5 - asv Dronten 46 - 4regulier
  • Poulestanden Go Ahead Kampen 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1asv Dronten 51091053104328
    2Go Ahead Kampen 5860233221118
    3IJVV 686022415918
    4asv Dronten 494232320314
    5SVI 494053224812
    6Dos Kampen 5103252831-311
    7Reaal Dronten 36222211568
    8Lelystad '67 382062530-56
    9VSCO '61 571241523-85
    10Batavia '90 382151632-165
    11SVI 57106957-483

    Poulestanden Go Ahead Kampen 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Go Ahead Kampen 533008269
    2IJVV 4320110646
    3asv Dronten 63012712-51
    4Dos Kampen 43012611-51

    Poulestanden Go Ahead Kampen 5 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nunspeet 511007163
    2Go Ahead Kampen 311006063
    3asv Dronten 511006153
    4HHC Hardenberg 511006153
    5Hardenberg '85 311006243
    6Gramsbergen 311004043
    7ZAC 511004133
    8OWIOS 611003033
    9SDC Putten 1111003033
    10Helios 411005323
    11Elspeet 311004223
    12Go Ahead Kampen 511004223
    13SDC Putten 711003123
    14FC Horst 311002023
    15Hulshorst 311002023
    16Nunspeet 311006513
    17Berkum 711002113
    18DOS '37 411003303
    19Sparta Nijkerk 511003303
    20VVOG 411002203
    21Veensche Boys 411001103
    22Hatto Heim 600000000
    23Nieuwleusen SV 300000000
    24Marienberg 210013300
    25EDON 210013300
    26HTC 310012200
    27asv Dronten 310011100
    28Wilsum 2100156-10
    29HHC Hardenberg 6100112-10
    30Hulzense Boys 4100135-20
    31Nieuwleusen SV 4100124-20
    32Reaal Dronten 2100124-20
    33Hierden 5100113-20
    34WHC 3100102-20
    35ZAC 6100102-20
    36't Harde 3100114-30
    37Dos Kampen 6100103-30
    38Sparta Nijkerk 6100103-30
    39Excelsior '31 5100126-40
    40Helios 2100104-40
    41SVZW 4100116-50
    42USV 2100116-50
    43Rood-Wit '58 3100117-60
    44ZAC 8100106-60

    Poulestanden Go Ahead Kampen 5 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nunspeet 311007253
    2asv Dronten 511006243
    3Go Ahead Kampen 511004133
    4Sparta Nijkerk 511003123
    5Elspeet 311002113
    6Nieuwleusen SV 311002203
    7HHC Hardenberg 511002203
    8Berkum 700000000
    9DOS '37 400000000
    10Go Ahead Kampen 300000000
    11Gramsbergen 300000000
    12FC Horst 300000000
    13Hulshorst 300000000
    14SDC Putten 700000000
    15Veensche Boys 400000000
    16ZAC 500000000
    17VVOG 410012200
    18Hardenberg '85 310012200
    19KHC 3100112-10
    20Nunspeet 5100113-20
    21SDC Putten 11100114-30
    22OWIOS 6100126-40
    23Helios 4100127-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    Diermen, Stephan vanTeamspelerAanvaller
    Drost, ErjenTeamspelerAanvaller
    Galien, SjoerdTeamspelerVerdediger
    Geelen, BobTeamspelerMiddenvelder
    Hofman, FTeamspelerAanvaller
    Hul, Marijn van 'tTeamspelerVerdediger
    Hulstein, GijsTeamspelerAanvaller
    Jutstra, NTeamspelerAanvaller
    Kalter, JosTeamspelerVerdediger
    Klunder, LeonTeamspelerMiddenvelder
    Lindeboom, M.TeamspelerVerdediger
    Modderman, RemeesTeamspelerMiddenvelder
    Sleurink, ErwinTeamspelerVerdediger
    Stroomberg, JeroenTeamspelerMiddenvelder
    Stroomberg, TimTeamspelerVerdediger
    Voortman, DTeamspelerAanvaller
    Westerink, NiekTeamspelerVerdediger
rfwbs-slide