• v.v. Go-Ahead Kampen
  • Go Ahead Kampen 7 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    za 01-feb. 13:00regulierGo Ahead Kampen 7 - 's Heerenbroek 4
    za 08-feb. 12:30regulierUnicum 6 - Go Ahead Kampen 7
    za 15-feb. 13:00regulierGo Ahead Kampen 7 - DSV '61 5
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortDetails
    14 sep.ESC 6 - Go Ahead Kampen 71 - 6beker
    21 sep.'s Heerenbroek 4 - Go Ahead Kampen 73 - 2regulier
    28 sep.Go Ahead Kampen 7 - VSCO '61 82 - 6regulier
    19 okt.Noord Veluwe Boys 2 - Go Ahead Kampen 78 - 1beker
    26 okt.Swift '64 4 - Go Ahead Kampen 71 - 1regulier
    9 nov.DSV '61 5 - Go Ahead Kampen 74 - 1regulier
    16 nov.Go Ahead Kampen 7 - Swift '64 54 - 4regulier
    23 nov.Go Ahead Kampen 7 - Wilsum 35 - 1regulier
  • Poulestanden Go Ahead Kampen 7 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Go Ahead Kampen 73300132119
    2IJVV 103201131036
    3VSCO '61 93102610-43
    4ESC 63003414-100

    Poulestanden Go Ahead Kampen 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VSCO '61 8862048113720
    2Dos Kampen 786203092120
    3DSV '61 5961227131419
    4Swift '64 41044230201016
    5Swift '64 594143531413
    6IJVV 963211811711
    7's Heerenbroek 483052027-79
    8Unicum 68224211748
    9Go Ahead Kampen 781341925-66
    10Lelystad '67 68107862-543
    11Wilsum 380171040-301
    12Batavia '90 500000000

    Poulestanden Go Ahead Kampen 7 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hulzense Boys 5110010193
    2Noord Veluwe Boys 211008173
    3Excelsior '31 1311007253
    4Sparta Nijkerk 1011004043
    5ESC 711005233
    6s.v. Rijssen 311004133
    7Swift '64 511004133
    8Swift '64 411004133
    9SDC Putten 1211003033
    10Batavia '90 411005323
    11Hulzense Boys 611005323
    12Voorwaarts V. 311004223
    13DES 611005413
    14SVI 911003213
    15Bruchterveld 311002113
    16Berkum 911001013
    17VEVO 211001013
    18DVS'33 Ermelo 1011004403
    19DOS '37 711003303
    20DKB 311001103
    21WZC Wapenveld 311001103
    22DOS '37 1011001103
    23SVV '56 300000000
    24Dos Kampen 710014400
    25Holten 2 za.10013300
    26EFC '58 510011100
    27Voorwaarts V. 410011100
    28De Gazelle 210011100
    29Colmschate '33 2100145-10
    30WVF 10100123-10
    31HTC 6100112-10
    32Nunspeet 7100101-10
    33VVOP 7100101-10
    34Dieze West 2100135-20
    35HHC Hardenberg 13100135-20
    36Lemelerveld 2100124-20
    37VIOS V. 4100125-30
    38HHC Hardenberg 11100114-30
    39Hierden 7100114-30
    40WVF 9100114-30
    41WZC Wapenveld 4100103-30
    42ESC 5100104-40
    43Sportclub Deventer 2100127-50
    44Go Ahead Kampen 7100118-70
    45s.v. Rijssen 41001110-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boone, EdwinTeamspeler
    Bouwmeester, SimonTeamspeler
    Bults, GeraldTeamspeler
    Dokter, RikTeamspeler
    Jansen, MarcTeamspeler
    Meenen, Mike vanTeamspeler
    Sleurink, Dirk JanTeamspeler
    Tichelaar, Jonas TijmenTeamspeler
    Vlijmen, Watze vanTeamspeler
    Wilde, Albert deTeamspeler
    Zandbergen, JoshTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Geen wedstrijdverslagen
rfwbs-slide