• v.v. Go-Ahead Kampen
  • Go Ahead Kampen JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bults, ArjanTechnische stafHoofdcoach
    Bults, ArjanOverige stafTeammanager
    Dijk, Gerrit Douwe vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    24 nov. 15:00regulierGo Ahead Kampen JO19-1 - Berkum JO19-1
    1 dec. 15:00regulierWVF JO19-1 - Go Ahead Kampen JO19-1
    8 dec. 15:00regulierGo Ahead Kampen JO19-1 - Nieuwleusen SV JO19-1
    15 dec. 15:00regulierDos Kampen JO19-1 - Go Ahead Kampen JO19-1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 nov.Go Ahead Kampen JO19-1 - Unicum JO19-11 - 1
  • Poulestanden Go Ahead Kampen JO19-1 (0221 Onder 19 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dos Kampen JO19-186202791820
    2csv Apeldoorn JO19-186022215718
    3Go Ahead Kampen JO19-185211981117
    4SDV Barneveld JO19-185122314916
    5Nieuwleusen SV JO19-185121612416
    6Unicum JO19-183322015512
    7Berkum JO19-183321611512
    8FC Zutphen JO19-183232519611
    9WVF JO19-183141823-510
    10SVI JO19-182331920-19
    11Wijhe '92 JO19-182061025-156
    12IJVV JO19-181251425-115
    13Epe JO19-18107922-133
    14Robur et Velocitas JO19-18026929-202

    Poulestanden Go Ahead Kampen JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Go Ahead Kampen JO19-13300140149
    2ESC JO19-13201121026
    3Hierden JO19-1310249-53
    4SVI JO19-23003415-110

    Poulestanden Go Ahead Kampen JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Enter JO19-111007073
    2Heino JO19-111007073
    3HSC '21 JO19-111007073
    4Voetbalacademie N.E.C. JO19-211008263
    5Quick '20 JO19-111006063
    6ATC '65 JO19-211006153
    7DVS'33 Ermelo JO19-111005053
    8De Treffers JO19-111005143
    9WSV JO19-111005143
    10Berkum JO19-111005233
    11Lelystad '67 JO19-111005233
    12Rohda Raalte JO19-111005233
    13JO19-111003033
    14Achilles '29 JO19-111003123
    15Sparta E. JO19-111003123
    16Sparta Nijkerk JO19-111003123
    17Bentelo JO19-111002113
    18HHC Hardenberg JO19-111002113
    19Epe JO19-111003303
    20DIO '30 JO19-111002203
    21v.v. Dieren JO19-111002203
    22Excelsior '31 JO19-111002203
    23SDOUC JO19-111002203
    24VDZ JO19-111002203
    25Bennekom JO19-100000000
    26NEO JO19-100000000
    27SDC Putten JO19-100000000
    28ZAC JO19-110013300
    29DVV JO19-110012200
    30SDC '12 JO19-110012200
    31Be Quick Z. JO19-110012200
    32Longa '30 JO19-110012200
    33Witkampers JO19-110012200
    34Nieuwleusen SV JO19-1100112-10
    35FC Winterswijk JO19-1100112-10
    36Go Ahead Kampen JO19-1100113-20
    37Schalkhaar JO19-1100113-20
    38SML JO19-1100113-20
    39Be Quick '28 JO19-1100125-30
    40PH JO19-1100125-30
    41Rood-Wit '58 JO19-1100125-30
    42Beuningse Boys JO19-1100103-30
    43DETO JO19-1100115-40
    44SKV JO19-1100115-40
    45Rohda Raalte JO19-2100116-50
    46Unicum JO19-1100105-50
    47De Bataven JO19-1100128-60
    48Concordia-W JO19-1100106-60
    49Colmschate '33 JO19-1100107-70
    50SVVN JO19-1100107-70
    51Vogido JO19-1100107-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Hellendoorn, SvenTeamspeler
    Keulen, T. vanTeamspeler
    Kolk, Thijs v.dTeamspeler
    Lowijs, T.Teamspeler
    Sleifer, TimTeamspeler
    Zee, R. v.d.Teamspeler
rfwbs-slide