• v.v. Go-Ahead Kampen
  • Go Ahead Kampen JO8-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    30 mrt. 11:00bekerasv Dronten JO8-1 - Go Ahead Kampen JO8-1
    6 apr. 10:15regulierSEH JO8-1 - Go Ahead Kampen JO8-1
    13 apr. 08:30regulierGo Ahead Kampen JO8-1 - Nunspeet JO8-1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortDetails
    5 jan.Go Ahead K. 1 - VVOG 10 - 3oefen
    8 jan.Go Ahead K. 1 - IJVV 13 - 3oefen
    17 jan.Go Ahead K. JO13-1 - IJVV JO13-1oefen
    19 jan.Go Ahead K. JO10-1 - Olympia'28 JO10-1AFG
    19 jan.Go Ahead K. JO10-2 - HTC JO10-1AFG
    19 jan.Go Ahead K. JO10-3 - Hatto Heim JO10-2AFG
    22 jan.Go Ahead K. 1 - Flevo Boys 1AFGELAST
    26 jan.WVF JO11-1 - Go Ahead K. JO11-2AFGELAST
    26 jan.Dos Kampen JO10-1 - Go Ahead K. JO10-1AFGELAST
    26 jan.WVF JO10-1 - Go Ahead K. JO9-1AFGELAST
  • Poulestanden Go Ahead Kampen JO8-1 (0276 Onder 8 competitie (najaar))

    Geen informatie

    Poulestanden Go Ahead Kampen JO8-1 (B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Go Ahead Kampen JO8-12200154116
    2Dos Kampen JO8-1210113853
    3Unicum JO8-22002117-160

    Poulestanden Go Ahead Kampen JO8-1 (B4560 Zwaulwen jeugdbeker Onder 8 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Zweef JO8-111005233
    2Olympia'28 JO8-111005323
    3asv Dronten JO8-111006513
    4Go Ahead Kampen JO8-100000000
    5Unicum JO8-1100156-10
    6SEH JO8-1100135-20
    7SVI JO8-1100125-30

    Poulestanden Go Ahead Kampen JO8-1 (B4597 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 1/2 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1asv Dronten JO8-100000000
    2Go Ahead Kampen JO8-100000000
    3Olympia'28 JO8-100000000
    4De Zweef JO8-100000000

    Poulestanden Go Ahead Kampen JO8-1 (0304 Onder 8 competitie (voorjaar))

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Annema, SepTeamspeler
    Gelder, Jop vanTeamspeler
    Oosterhoff, JipTeamspeler
    Passchier, MilanTeamspeler
    Zuijderduijn, CasTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    https://www.goaheadkampen.nl/geef-het-beestje-een-naam/
rfwbs-slide