• v.v. Go-Ahead Kampen
  • Go Ahead Kampen VR1 VE zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bakker, H.Technische stafHoofdcoach
    Kolk, JosTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Meijer, OlivierTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bast, DemiTeamspeler
    Hanekamp, JoelleTeamspeler
    Loo, Sascha vanTeamspeler
    Louwerse, JorinaTeamspeler
    Meijer, AnaisTeamspeler
    Milgen, Kim vanTeamspeler
    Ruijmgaart, RoméeTeamspeler
    Sluiter, PatriciaTeamspeler
    Steunenberg, YaniekTeamspeler
    Vahl, DanaéTeamspeler
    Vos-meerveld, SanneTeamspeler
    Westerveld, SandraTeamspeler
    Zandbergen, KimTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 14:15regulierWVF VR1 - Go Ahead Kampen VR1Sportpark De Weide Steen
    6 nov. 15:00regulierGo Ahead Kampen VR1 - IJVV VR2SportparkCellesbroek-Middenwetering
    20 nov. 14:00regulierWHC VR1 - Go Ahead Kampen VR1Sportpark Mulderssingel
    27 nov. 13:00regulierGo Ahead Kampen VR1 - Nieuwleusen SV VR2SportparkCellesbroek-Middenwetering
    4 dec. 10:30regulierEDON VR1 - Go Ahead Kampen VR1Sportpark Edon
    11 dec. 15:00regulierGo Ahead Kampen VR1 - SEH VR1SportparkCellesbroek-Middenwetering
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoort
    23 okt.VSCO '61 VR1 - Go Ahead Kampen VR11 - 9regulier
    16 okt.Go Ahead Kampen VR1 - SVI VR12 - 0beker
    2 okt.Go Ahead Kampen VR1 - SV Zwolle VR12 - 1regulier
    25 sep.Wijhe '92 VR1 - Go Ahead Kampen VR13 - 8regulier
    11 sep.Sparta Nijkerk VR4 - Go Ahead Kampen VR10 - 17beker
    4 sep.Go Ahead Kampen VR1 - Unicum VR14 - 0beker
  • Poulestanden Go Ahead Kampen VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WVF VR144002442012
    2Go Ahead Kampen VR13300195149
    3SV Zwolle VR1320113496
    4WHC VR13201101006
    5Wijhe '92 VR132011315-26
    6IJVV VR221104134
    7SJO JCHW VR131114404
    8SEH VR141121015-54
    9EDON VR13012820-121
    10Nieuwleusen SV VR24004919-100
    11VSCO '61 VR14004724-170

    Poulestanden Go Ahead Kampen VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Go Ahead Kampen VR111004043
    2Unicum VR1100104-40

    Poulestanden Go Ahead Kampen VR1 (B2610 Vrouwen beker zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVOG VR1110010283
    2SDC '12 VR111009183
    3DIO '30 VR111008083
    4Quick 1888 VR211009273
    5FC Dinxperlo VR111007163
    6Hulzense Boys VR111007163
    7Orion VR311008353
    8Leones VR111005053
    9FC Horst VR111005143
    10WWNA VR111005143
    11SP Rekken VR111004133
    12WVF VR111004133
    13TVC '28 VR211003033
    14Avanti W. VR111005323
    15EDON VR111005323
    16ST: Juliana'32/Wilhelminaschool VR111004223
    17VIOD VR111004223
    18Avereest VR111003123
    19DVS'33 Ermelo VR311003123
    20ST: Lemelerveld/Lemele VR111003123
    21WVW VR111003123
    22Go Ahead Kampen VR111002023
    23SC Klarenbeek VR211002023
    24SSA DVC Dedemsvaart VR111002023
    25SVHA VR111002023
    26Lochuizen VR111003213
    27PH VR111002113
    28Quick 1888 VR111002113
    29SV Basteom VR111001013
    30LSV VR111001013
    31Colmschate '33 VR211003303
    32Spcl. Brummen VR111002203
    33Spero VR111002203
    34GVA VR111001103
    35ST: AAC-Olympia/Victoria'25 VR200000000
    36Losser VR100000000
    37MVV '69 VR100000000
    38Raalte VR100000000
    39Saasveldia VR100000000
    40Sparta Nijkerk VR300000000
    41ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR100000000
    42Ulftse Boys VR100000000
    43SV Zwolle VR100000000
    44SJO UNO'21 VR110013300
    45DTS '35 Ede VR310012200
    46Loo VR110012200
    47Beuningse Boys VR210011100
    48Warnsveldse Boys VR2100123-10
    49Achilles E VR1100112-10
    50Hierden VR1100112-10
    51SV CCW '16 VR1100101-10
    52SJO MEC/Bredevoort VR1100101-10
    53BWO VR1100135-20
    54SVZW VR1100135-20
    55AVW '66 VR1100124-20
    56V en L VR1100124-20
    57ESC VR1100113-20
    58sv Loil VR1100113-20
    59Prins Bernhard VR1100113-20
    60SEH VR1100113-20
    61Achilles '12 VR1100102-20
    62De Bataven VR1100102-20
    63Reutum VR1100102-20
    64SVI VR1100102-20
    65Broekland VR1100114-30
    66Pax VR1100114-30
    67SJO JCHW VR1100103-30
    68AAC-Olympia VR1100115-40
    69DES VR1100115-40
    70CHRC VR1100138-50
    71Kesteren VR1100105-50
    72AZSV VR4100117-60
    73Keijenburgse Boys VR1100117-60
    74RVW VR1100129-70
    75Stroe VR11001210-80
    76Voorwaarts T VR1100119-80
    77Trekvogels VR4100108-80
rfwbs-slide