• v.v. Go-Ahead Kampen
  • Go Ahead Kampen VR1 VE zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bakker, H.Overige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    2 feb. 13:00regulierGo Ahead Kampen VR1 - JVC Dedemsvaart VR1
    9 feb. 13:00regulierGo Ahead Kampen VR1 - ST: EMMS/SC Lutten VR1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 jan.Go Ahead K. 1 - VVOG 10 - 3
  • Poulestanden Go Ahead Kampen VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Go Ahead Kampen VR13300214179
    2asv Dronten VR13201238156
    3IJVV VR23102611-53
    4Batavia '90 VR13003027-270

    Poulestanden Go Ahead Kampen VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gramsbergen VR1861135102519
    2HHC Hardenberg VR26501145915
    3SV Zwolle VR15401115612
    4ST: EMMS/SC Lutten VR184042328-512
    5Go Ahead Kampen VR163031617-19
    6JVC Dedemsvaart VR172141417-37
    7Olympia'28 VR182151722-57
    8Hardenberg '85 VR18206817-96
    9Heerde VR161141027-174

    Poulestanden Go Ahead Kampen VR1 (B2610 Vrouwen beker zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST: Lemelerveld/Lemele VR1110011293
    2SP Rekken VR111008083
    3Beuningse Boys VR111007073
    4Go Ahead Kampen VR111008263
    5Gramsbergen VR111008263
    6SDV Barneveld VR211008353
    7Bennekom VR111007253
    8Keijenburgse Boys VR111005053
    9Witkampers VR211005053
    10Terschuurse Boys VR111005143
    11Gendringen VR111004043
    12Activia VR111005233
    13Orion VR211005233
    14VIOS V. VR111003033
    15ESA VR111005323
    16Kilder VR111005323
    17DSV '61 VR111004223
    18FC Eibergen VR111003123
    19MVV '69 VR111003123
    20SKV VR211003123
    21KOSC VR111002023
    22HHC Hardenberg VR211005413
    23DIO '30 VR111003213
    24ST: Erix/KSV VR111003213
    25ST: Vios B/Grol VR211003213
    26WVF VR111003213
    27Fortissimo VR111002113
    28Quick '20 VR111002113
    29FC Zutphen VR111002113
    30Leones VR111003303
    31Warnsveldse Boys VR111002203
    32DCS VR200000000
    33RVW VR110013300
    34NEO VR110012200
    35SV CCW '16 VR2100145-10
    36Achilles '12 VR1100123-10
    37vv Ewijk VR1100123-10
    38Markelo VR1100123-10
    39Sp. Neede VR1100123-10
    40Quick 1888 VR1100112-10
    41Wilhelminaschool VR1100112-10
    42FC Winterswijk VR1100112-10
    43Alverna VR1100135-20
    44GVA VR1100135-20
    45VVOP VR2100124-20
    46DCS VR1100113-20
    47FC Horst VR1100113-20
    48Vogido VR2100113-20
    49Den Ham VR1100102-20
    50Lochuizen VR1100125-30
    51Spero VR2100125-30
    52SV Zwolle VR1100103-30
    53Kesteren VR1100115-40
    54Zeddam-Sint Joris VR1100104-40
    55SVO FC Maas en Waal VR1100138-50
    56Apeldoornse Boys VR1100127-50
    57AZSV VR3100105-50
    58Sc. Overwetering VR1100105-50
    59ST: EMMS/SC Lutten VR1100128-60
    60SEH VR1100128-60
    61sv DFS VR1100107-70
    62De Zweef VR2100108-80
    63ST: AZC/Sp. Eefde VR 11001211-90

    Poulestanden Go Ahead Kampen VR1 (B2620 Vrouwen beker zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld VR2110011293
    2DIO '30 VR111007073
    3VIOS V. VR111006063
    4Activia VR111006153
    5DSV '61 VR111006153
    6Beuningse Boys VR111005143
    7KOSC VR111004043
    8Fortissimo VR111003033
    9Go Ahead Kampen VR111003213
    10SP Rekken VR111004403
    11Orion VR211003303
    12FC Eibergen VR111002203
    13FC Zutphen VR111001103
    14ST: Erix/KSV VR100000000
    15Gramsbergen VR100000000
    16ST: Lemelerveld/Lemele VR100000000
    17ST: Vios B/Grol VR200000000
    18Warnsveldse Boys VR100000000
    19Quick '20 VR110014400
    20Kilder VR110013300
    21Gendringen VR110012200
    22MVV '69 VR110011100
    23HHC Hardenberg VR2100123-10
    24Terschuurse Boys VR1100103-30
    25ESA VR1100115-40
    26Witkampers VR2100104-40
    27Keijenburgse Boys VR1100116-50
    28WVF VR1100116-50
    29SKV VR2100106-60
    30Leones VR1100107-70
    31Bennekom VR11001211-90

    Poulestanden Go Ahead Kampen VR1 (B2680 Vrouwen beker zaterdag 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Activia VR100000000
    2Beuningse Boys VR100000000
    3DIO '30 VR100000000
    4DSV '61 VR100000000
    5FC Eibergen VR100000000
    6Fortissimo VR100000000
    7Go Ahead Kampen VR100000000
    8Gramsbergen VR100000000
    9KOSC VR100000000
    10Orion VR200000000
    11SP Rekken VR100000000
    12SDV Barneveld VR200000000
    13VIOS V. VR100000000
    14FC Zutphen VR100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bast, DemiTeamspeler
    Dijkman, PaulineTeamspeler
    Hanekamp, JoelleTeamspeler
    Hutter, WillemijnTeamspeler
    Jonker, AnnemiekTeamspeler
    Louwerse, JorinaTeamspeler
    Meijer, AnaisTeamspeler
    Nieuwenhuis, JantheTeamspeler
    Ommen, D.M. vanTeamspeler
    Ruijmgaart, RoméeTeamspeler
    Sluiter, PatriciaTeamspeler
    Vahl, DanaéTeamspeler
    Vink, FarahTeamspeler
    Wilting, AlyssaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    https://www.goaheadkampen.nl/geef-het-beestje-een-naam/
rfwbs-slide