• v.v. Go-Ahead Kampen
  • Go Ahead Kampen VR1 VE zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bakker, H.Overige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    1 dec. 14:30regulierHeerde VR1 - Go Ahead Kampen VR1
    8 dec. 13:00regulierGo Ahead Kampen VR1 - Olympia'28 VR1
    15 dec. 13:00bekerGo Ahead Kampen VR1 - HHC Hardenberg VR2
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Go Ahead Kampen VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Go Ahead Kampen VR13300214179
    2asv Dronten VR13201238156
    3IJVV VR23102611-53
    4Batavia '90 VR13003027-270

    Poulestanden Go Ahead Kampen VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gramsbergen VR1641120101013
    2HHC Hardenberg VR244001321112
    3Olympia'28 VR163122213910
    4SV Zwolle VR143019549
    5ST: EMMS/SC Lutten VR15302191459
    6Heerde VR15212151237
    7JVC Dedemsvaart VR16213151327
    8Go Ahead Kampen VR15203191366
    9Hardenberg '85 VR1620410916
    10Berkum VR37007051-510

    Poulestanden Go Ahead Kampen VR1 (B2610 Vrouwen beker zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST: Lemelerveld/Lemele VR1110011293
    2SP Rekken VR111008083
    3Beuningse Boys VR111007073
    4Go Ahead Kampen VR111008263
    5Gramsbergen VR111008263
    6SDV Barneveld VR211008353
    7Bennekom VR111007253
    8Keijenburgse Boys VR111005053
    9Witkampers VR211005053
    10Terschuurse Boys VR111005143
    11Gendringen VR111004043
    12Activia VR111005233
    13Orion VR211005233
    14VIOS V. VR111003033
    15ESA VR111005323
    16Kilder VR111005323
    17DSV '61 VR111004223
    18FC Eibergen VR111003123
    19MVV '69 VR111003123
    20SKV VR211003123
    21KOSC VR111002023
    22HHC Hardenberg VR211005413
    23DIO '30 VR111003213
    24ST: Erix/KSV VR111003213
    25ST: Vios B/Grol VR211003213
    26WVF VR111003213
    27Fortissimo VR111002113
    28Quick '20 VR111002113
    29FC Zutphen VR111002113
    30Leones VR111003303
    31Warnsveldse Boys VR111002203
    32DCS VR200000000
    33RVW VR110013300
    34NEO VR110012200
    35SV CCW '16 VR2100145-10
    36Achilles '12 VR1100123-10
    37vv Ewijk VR1100123-10
    38Markelo VR1100123-10
    39Sp. Neede VR1100123-10
    40Quick 1888 VR1100112-10
    41Wilhelminaschool VR1100112-10
    42FC Winterswijk VR1100112-10
    43Alverna VR1100135-20
    44GVA VR1100135-20
    45VVOP VR2100124-20
    46DCS VR1100113-20
    47FC Horst VR1100113-20
    48Vogido VR2100113-20
    49Den Ham VR1100102-20
    50Lochuizen VR1100125-30
    51Spero VR2100125-30
    52SV Zwolle VR1100103-30
    53Kesteren VR1100115-40
    54Zeddam-Sint Joris VR1100104-40
    55SVO FC Maas en Waal VR1100138-50
    56VR1100127-50
    57AZSV VR3100105-50
    58Sc. Overwetering VR1100105-50
    59ST: EMMS/SC Lutten VR1100128-60
    60SEH VR1100128-60
    61sv DFS VR1100107-70
    62De Zweef VR2100108-80
    63ST: AZC/Sp. Eefde VR 11001211-90

    Poulestanden Go Ahead Kampen VR1 (B2620 Vrouwen beker zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Activia VR100000000
    2Bennekom VR100000000
    3Beuningse Boys VR100000000
    4DIO '30 VR100000000
    5DSV '61 VR100000000
    6FC Eibergen VR100000000
    7ST: Erix/KSV VR100000000
    8ESA VR100000000
    9Fortissimo VR100000000
    10Gendringen VR100000000
    11Go Ahead Kampen VR100000000
    12Gramsbergen VR100000000
    13HHC Hardenberg VR200000000
    14Keijenburgse Boys VR100000000
    15Kilder VR100000000
    16KOSC VR100000000
    17ST: Lemelerveld/Lemele VR100000000
    18Leones VR100000000
    19MVV '69 VR100000000
    20Orion VR200000000
    21Quick '20 VR100000000
    22SP Rekken VR100000000
    23SDV Barneveld VR200000000
    24SKV VR200000000
    25Terschuurse Boys VR100000000
    26ST: Vios B/Grol VR200000000
    27VIOS V. VR100000000
    28Warnsveldse Boys VR100000000
    29Witkampers VR200000000
    30WVF VR100000000
    31FC Zutphen VR100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bast, DemiTeamspeler
    Dijkman, PaulineTeamspeler
    Hanekamp, JoelleTeamspeler
    Hutter, WillemijnTeamspeler
    Jonker, AnnemiekTeamspeler
    Louwerse, JorinaTeamspeler
    Meijer, AnaisTeamspeler
    Ommen, D.M. vanTeamspeler
    Ruijmgaart, RoméeTeamspeler
    Sluiter, PatriciaTeamspeler
    Vink, FarahTeamspeler
    Wilting, AlyssaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    https://www.goaheadkampen.nl/geef-het-beestje-een-naam/
rfwbs-slide