• Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdVeldDetails
    24 mei. 19:30regulierGo Ahead Kampen JO15-2 - Dos Kampen JO15-2veld 5
    25 mei. 19:30regulierGo Ahead Kampen VR1 - EDON VR1veld 5
    28 mei. 15:00regulierMerino's de 1 - Go Ahead Kampen 1veld 1
    28 mei. 12:00regulierSparta E. 2 - Go Ahead Kampen 2veld 1 Sparta E
    28 mei. 14:30regulier't Harde 4 - Go Ahead Kampen 3Veld 2
    28 mei. 14:30regulierBe Quick '28 6 - Go Ahead Kampen 5Veld 2
    28 mei. 14:30regulierZwart Wit '63 JO19-1 - Go Ahead Kampen JO19-1veld 2
    28 mei. 10:00regulierGo Ahead Kampen JO15-1JM - CSV'28 JO15-1veld 1
    28 mei. 11:00regulierasv Dronten JO14-1JM - Go Ahead Kampen JO14-1veld 2
    28 mei. 11:00regulierasv Dronten JO14-2 - Go Ahead Kampen JO14-2veld 4
    28 mei. 11:45regulierGo Ahead Kampen JO13-1 - asv Dronten JO13-1JMveld 1
    28 mei. 10:00regulierGo Ahead Kampen JO13-2 - Sallandia JO13-1veld 5
    28 mei. 10:00regulierGo Ahead Kampen JO12-1 - asv Dronten JO12-1veld 4
    28 mei. 08:30regulierGo Ahead Kampen JO12-2 - Dos Kampen JO12-2veld 1
    28 mei. 10:00regulierGo Ahead Kampen JO11-1 - Batavia '90 JO11-2veld 4
    28 mei. 09:30regulierCSV '28 JO11-3JM - Go Ahead Kampen JO11-2JMveld 7
    28 mei. 08:30regulierGo Ahead Kampen JO11-3 - IJVV JO11-3veld 1
    28 mei. 08:30regulierHeerde JO11-2 - Go Ahead Kampen JO11-4veld 1
    28 mei. 11:45regulierGo Ahead Kampen JO10-1 - VVOG JO10-2veld 6
    28 mei. 10:00regulier's Heerenbroek JO10-1 - Go Ahead Kampen JO10-2JMveld 2
    28 mei. 11:45regulierGo Ahead Kampen JO10-3G - CSV '28 JO10-8JMveld 6
    28 mei. 10:30regulierGo Ahead Kampen JO9-2 - IJVV JO9-1veld 6
    28 mei. 10:30regulierGo Ahead K. JO9-3JM - SJO FC Dalfsen MO9-2veld 6
    28 mei. 08:30regulierDos Kampen MO9-2 - Go Ahead Kampen JO9-4veld 3-DOS Kampen
    28 mei. 08:30regulierGo Ahead Kampen JO8-1 - asv Dronten JO8-1veld 6
    28 mei. 08:45regulierSEH JO8-2 - Go Ahead Kampen JO8-2veld 2
    28 mei. 08:30regulierGo Ahead Kampen JO8-3 - ZAC JO8-5veld 6
    28 mei. 08:30regulierFC RDC JO8-4 - Go Ahead Kampen JO8-4veld 1
    28 mei. 09:30regulierGo Ahead Kampen JO8-5 - IJVV JO8-5veld 6
    28 mei. 11:15regulierasv Dronten JO8-5 - Go Ahead Kampen JO8-6veld 3 - D
    28 mei. 10:00regulierNieuwleusen SV VR2 - Go Ahead Kampen VR1veld 3
    28 mei. 09:30regulierZeewolde MO17-1 - Go Ahead Kampen MO17-1NNB
    28 mei. 11:30regulierGo Ahead Kampen MO15-1 - Batavia '90 MO15-1veld 4
    28 mei. 08:30regulierGo Ahead Kampen MO13-2 - WVF MO13-2veld 4
    28 mei. 09:45regulierasv Dronten MO11-1 - Go Ahead Kampen MO11-1veld 5 - B
    28 mei. 08:30toernooiGo Ahead K. - mini'sveld 3
    1 jun. 19:30regulierGo Ahead Kampen 7 - OWIOS 5veld 5
    4 jun. 15:00regulierGo Ahead Kampen 1 - SDV Barneveld 1veld 1
    4 jun. 12:15regulierGo Ahead Kampen 2 - Berkum 3veld 1
    4 jun. 14:30regulierBerkum 8 - Go Ahead Kampen 5veld 4
    4 jun. 10:15regulierGo Ahead Kampen JO15-2 - Heerde JO15-1veld 1
    4 jun. 15:00regulierGo Ahead Kampen VR1 - Wijhe '92 VR1veld 5
    4 jun. 13:00regulierGo Ahead Kampen MO19-1 - SJO JCHW MO19-1veld 5
    4 jun. 08:30regulierEZC '84 MO13-1 - Go Ahead Kampen MO13-2veld 1
rfwbs-slide