• v.v. Go-Ahead Kampen
  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieDetails
    27 okt. 19:15regulierGo Ahead Kampen JO14-1 - asv Dronten JO14-1JMSportparkCellesbroek-Middenwetering
    27 okt. 18:00regulierWSV JO13-3 - Go Ahead Kampen JO13-1Sportpark De Voorwaarts
    30 okt. 15:00regulierSDV Barneveld 1 - Go Ahead Kampen 1Sportpark Norschoten
    30 okt. 14:45regulierBerkum 3 - Go Ahead Kampen 2Sportpark de Vegtlust
    30 okt. 13:00regulierGo Ahead Kampen 3 - Nunspeet 4SportparkCellesbroek-Middenwetering
    30 okt. 12:00regulierSv Zalk 2 - Go Ahead Kampen 5Sportpark An de Steege
    30 okt. 13:00regulierLelystad '67 4 - Go Ahead Kampen 6Sportpark Langezand
    30 okt. 15:00regulierGo Ahead Kampen 7 - IJVV 7SportparkCellesbroek-Middenwetering
    30 okt. 15:00regulierGo Ahead Kampen 8 - VSCO '61 5SportparkCellesbroek-Middenwetering
    30 okt. 13:00regulierGo Ahead Kampen 9 - Wilsum 3SportparkCellesbroek-Middenwetering
    30 okt. 15:00regulierGo Ahead Kampen JO19-1 - ESC JO19-1SportparkCellesbroek-Middenwetering
    30 okt. 13:00regulierGo Ahead Kampen JO19-2 - IJVV JO19-3SportparkCellesbroek-Middenwetering
    30 okt. 13:00regulierGo Ahead Kampen JO17-1 - SSA DVC Dedemsvaart JO17-2SportparkCellesbroek-Middenwetering
    30 okt. 10:30regulierWZC Wapenveld JO17-1 - Go Ahead Kampen JO17-2Sportpark Monnikenbos
    30 okt. 15:00regulierGo Ahead Kampen JO17-3 - SVI JO17-4JMSportparkCellesbroek-Middenwetering
    30 okt. 10:15regulierSVI JO17-5JM - Go Ahead Kampen JO17-4Sportpark De Siggels
    30 okt. 10:15regulierZwart Wit '63 JO15-1 - Go Ahead Kampen JO15-1JMSportpark Parkweg
    30 okt. 10:30regulierOWIOS JO15-1 - Go Ahead Kampen JO15-2Sportpark Bovenmolen
    30 okt. 11:15regulierGo Ahead Kampen JO15-3 - OWIOS JO15-2JMSportparkCellesbroek-Middenwetering
    30 okt. 11:15regulierGo Ahead Kampen JO15-4 - Haarle JO15-1JMSportparkCellesbroek-Middenwetering
    30 okt. 11:15regulierGo Ahead Kampen JO14-1 - WVF JO14-1SportparkCellesbroek-Middenwetering
    30 okt. 09:00regulierZAC JO13-1JM - Go Ahead Kampen JO13-1Jo van Marle sportpark
    30 okt. 10:00regulierGo Ahead Kampen JO13-2 - BAS JO13-1SportparkCellesbroek-Middenwetering
    30 okt. 09:45regulierDos Kampen JO13-2JM - Go Ahead Kampen JO13-3Sportpark De Maten
    30 okt. 10:00regulierGo Ahead Kampen JO12-1 - Unicum JO12-1SportparkCellesbroek-Middenwetering
    30 okt. 08:30regulierGo Ahead Kampen JO12-2 - Be Quick'28 JO12-2JMSportparkCellesbroek-Middenwetering
    30 okt. 10:00regulierGo Ahead Kampen JO11-1 - Be Quick '28 JO11-1SportparkCellesbroek-Middenwetering
    30 okt. 09:30regulierCSV '28 JO11-3JM - Go Ahead Kampen JO11-2JMSportpark De Verbinding
    30 okt. 08:30regulierGo Ahead Kampen JO11-3 - 't Harde JO11-2SportparkCellesbroek-Middenwetering
    30 okt. 10:15regulierWHC JO11-3 - Go Ahead Kampen JO11-4Sportpark Mulderssingel
    30 okt. 10:45regulierGo Ahead Kampen JO10-1 - CSV'28 JO10-2SportparkCellesbroek-Middenwetering
    30 okt. 09:30regulierCSV'28 JO10-3 - Go Ahead Kampen JO10-2JMSportpark De Verbinding
    30 okt. 10:45regulierGo Ahead Kampen JO10-3G - 's Heerenbroek MO10-1SportparkCellesbroek-Middenwetering
    30 okt. 09:45regulierGo Ahead Kampen JO9-1 - asv Dronten JO9-1SportparkCellesbroek-Middenwetering
    30 okt. 09:00regulierSV Zwolle JO9-2 - Go Ahead Kampen JO9-2Sportpark De Marslanden
    30 okt. 09:00regulierDSV '61 JO9-1JM - Go Ahead K. JO9-3JMSportpark De Haere
    30 okt. 09:45regulierGo Ahead Kampen JO9-4 - Hatto Heim JO9-3SportparkCellesbroek-Middenwetering
    30 okt. 11:15regulierasv Dronten JO8-1 - Go Ahead Kampen JO8-1Sportpark Burg. Dekker
    30 okt. 08:45regulierGo Ahead Kampen JO8-2 - CSV '28 JO8-3JMSportparkCellesbroek-Middenwetering
    30 okt. 08:30regulierZAC JO8-4 - Go Ahead Kampen JO8-3Jo van Marle sportpark
    30 okt. 14:15regulierWVF VR1 - Go Ahead Kampen VR1Sportpark De Weide Steen
    30 okt. 11:15regulierGo Ahead Kampen MO17-1 - SEH MO17-1SportparkCellesbroek-Middenwetering
    30 okt. 10:30regulierBatavia '90 MO15-1 - Go Ahead Kampen MO15-1Sportpark De Doggersbank
    30 okt. 11:00regulierCSV'28 MO13-1 - Go Ahead Kampen MO13-1Sportpark De Verbinding
    30 okt. 08:30regulierGo Ahead Kampen MO13-2 - WVF MO13-2SportparkCellesbroek-Middenwetering
    30 okt. 08:30regulierGo Ahead Kampen MO11-1 - IJVV MO11-1SportparkCellesbroek-Middenwetering
    30 okt. 08:30tournooiGo Ahead K. - mini'sSportparkCellesbroek-Middenwetering
    3 nov. 19:30regulierGo Ahead Kampen JO17-4 - OWIOS JO17-2SportparkCellesbroek-Middenwetering
    3 nov. 18:30regulierWVF MO17-1 - Go Ahead Kampen MO17-1Sportpark De Weide Steen
    5 nov. 19:30regulierDos Kampen 35+3 - Go Ahead Kampen 35+1SportparkCellesbroek-Middenwetering
    5 nov. 20:00regulierGo Ahead Kampen 35+1 - Dos Kampen 35+1SportparkCellesbroek-Middenwetering
    5 nov. 21:00regulierKampen 35+1 - Go Ahead Kampen 35+1SportparkCellesbroek-Middenwetering
    5 nov. 21:30regulierGo Ahead Kampen 35+1 - IJVV 35+2SportparkCellesbroek-Middenwetering
    5 nov. 19:30regulierGo Ahead Kampen 35+2 - Wilsum 35+1Sportpark De Maten
    5 nov. 20:00regulierGo Ahead Kampen 35+2 - IJVV 35+1Sportpark De Maten
    5 nov. 20:30regulierDos Kampen 35+2 - Go Ahead Kampen 35+2Sportpark De Maten
    6 nov. 15:00regulierDTS '35 Ede 1 - Go Ahead Kampen 1Sportpark Inschoten
    6 nov. 12:00regulierIJVV 2 - Go Ahead Kampen 2Sportpark Den Uithoek
    6 nov. 12:30regulierUnicum 4 - Go Ahead Kampen 3Sportpark Schouw
    6 nov. 15:00regulierGo Ahead Kampen 5 - CSV'28 3SportparkCellesbroek-Middenwetering
    6 nov. 16:00regulierHatto Heim 7 - Go Ahead Kampen 7Sportpark 't Achterveen
    6 nov. 14:30regulierWVF 15 - Go Ahead Kampen 8Sportpark Het Hoge Laar
    6 nov. 12:30regulierSC Genemuiden 9 - Go Ahead Kampen 9Sportpark de Wetering
    6 nov. 12:15regulierZAC JO19-1 - Go Ahead Kampen JO19-1Jo van Marle sportpark
    6 nov. 16:00regulierWVF JO19-3 - Go Ahead Kampen JO19-2Sportpark De Weide Steen
    6 nov. 10:00regulierHatto Heim JO17-1 - Go Ahead Kampen JO17-1Sportpark 't Achterveen
    6 nov. 13:00regulierGo Ahead Kampen JO17-2 - WHC JO17-2SportparkCellesbroek-Middenwetering
    6 nov. 12:45regulierCSV '28 JO17-4JM - Go Ahead Kampen JO17-3Sportpark De Verbinding
    6 nov. 11:30regulierGo Ahead Kampen JO15-1JM - Batavia '90 JO15-1SportparkCellesbroek-Middenwetering
    6 nov. 11:15regulierGo Ahead Kampen JO15-2 - JCLE JO15-1SportparkCellesbroek-Middenwetering
    6 nov. 10:15regulierWZC Wapenveld JO15-2JM - Go Ahead Kampen JO15-3Sportpark Monnikenbos
    6 nov. 11:15regulierGo Ahead Kampen JO15-4 - Heino JO15-3SportparkCellesbroek-Middenwetering
    6 nov. 12:45regulierEpe JO14-1JM - Go Ahead Kampen JO14-1Sportpark Wachtelenberg
    6 nov. 10:00regulierGo Ahead Kampen JO14-2 - Flevo Boys JO14-2SportparkCellesbroek-Middenwetering
    6 nov. 10:00regulierGo Ahead Kampen JO13-1 - SVI JO13-1JMSportparkCellesbroek-Middenwetering
    6 nov. 10:00regulierKHC JO13-1JM - Go Ahead Kampen JO13-2Sportpark De Venen
    6 nov. 08:30regulierGo Ahead Kampen JO13-3 - VSCO '61 JO13-2SportparkCellesbroek-Middenwetering
    6 nov. 08:30regulierasv Dronten JO12-1 - Go Ahead Kampen JO12-1Sportpark Burg. Dekker
    6 nov. 09:30regulierCSV'28 JO12-3 - Go Ahead Kampen JO12-2Sportpark De Verbinding
    6 nov. 08:45regulierNunspeet JO12-2 - Go Ahead Kampen JO12-3Sportpark De Wiltsangh
    6 nov. 09:30regulierCSV'28 JO11-1 - Go Ahead Kampen JO11-1Sportpark De Verbinding
    6 nov. 08:30regulierGo Ahead Kampen JO11-2JM - KHC JO11-2SportparkCellesbroek-Middenwetering
    6 nov. 08:30regulierUnicum JO11-3JM - Go Ahead Kampen JO11-3Sportpark Schouw
    6 nov. 08:30regulierGo Ahead Kampen JO11-4 - Dos Kampen JO11-4SportparkCellesbroek-Middenwetering
    6 nov. 10:00regulierHatto Heim JO10-1 - Go Ahead Kampen JO10-1Sportpark 't Achterveen
    6 nov. 10:45regulierGo Ahead Kampen JO10-2JM - SC Genemuiden JO10-3SportparkCellesbroek-Middenwetering
    6 nov. 08:45regulierLelystad '67 JO9-1 - Go Ahead Kampen JO9-1Sportpark Langezand
    6 nov. 09:30regulierGo Ahead Kampen JO9-2 - IJVV JO9-2SportparkCellesbroek-Middenwetering
    6 nov. 09:30regulierGo Ahead K. JO9-3JM - ZAC JO9-4SportparkCellesbroek-Middenwetering
    6 nov. 08:30regulierZAC JO9-6 - Go Ahead Kampen JO9-4Jo van Marle sportpark
    6 nov. 08:30regulierGo Ahead Kampen JO8-1 - Batavia '90 JO8-1SportparkCellesbroek-Middenwetering
    6 nov. 08:30regulierBatavia '90 JO8-2 - Go Ahead Kampen JO8-2Sportpark De Doggersbank
    6 nov. 08:30regulierGo Ahead Kampen JO8-3 - 't Harde JO8-2SportparkCellesbroek-Middenwetering
    6 nov. 15:00regulierGo Ahead Kampen VR1 - IJVV VR2SportparkCellesbroek-Middenwetering
    6 nov. 13:00regulierGo Ahead Kampen MO19-1 - Victoria Boys MO19-1SportparkCellesbroek-Middenwetering
    6 nov. 08:30regulier't Harde MO17-1 - Go Ahead Kampen MO17-1Sportpark Schenk
    6 nov. 10:00regulierGo Ahead Kampen MO15-1 - Lelystad '67 MO15-1SportparkCellesbroek-Middenwetering
    6 nov. 08:30regulierGo Ahead Kampen MO13-1 - Berkum MO13-1SportparkCellesbroek-Middenwetering
    6 nov. 10:00regulierBatavia '90 MO13-2 - Go Ahead Kampen MO13-2Sportpark De Doggersbank
    6 nov. 09:00regulierOlympia'28 MO11-1 - Go Ahead Kampen MO11-1Sportpark 't Hoenbroeck
rfwbs-slide